Kontaktné údaje

EKOBOX – obchod s kontajnermi

Firma EKO-BAU - Prenájom lešenia a kontajnerov

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom a prenájmom nových a použitých kontajnerov, ktoré spľňajú požiadavky ISO 9001 a vyhovujú individuálnym požiadavkám. Predávame a dávame do prenájmu kancelárske, sanitárne, skladové a viacúčelové kontajnery.

Naši objednávatelia si môžu vybrať pre svoje požiadavky najviac vhodnú jednotku zo stále rozširujúceho sa a meniaceho sa kontajnerového parku, či to je jednoduchý skladový kontajner alebo kompletná kancelárska budova. Okrem distribúcie kontajnerov zabezpečíme aj ich dopravu a vykládku.

Ochrana osobných údajov

EKO-BAU spol. s r.o.
925 42 Trstice 1298
http://www.ekobox.eu
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Logo firmy EKO-BAU

Obchodný manažér:

Alfréd Almási
Mobil: +421 918 181 276
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Konateľ spoločnosti:

Zoltán Juhos
Mobil: +421 905 251 450
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Naším cieľom je dosiahnúť maximálnu spokojnosť objednávateľov, a to neustálym rozvíjaním našich produktov a služieb a dôsledným dodržiavaním ich kvality. Poradíme Vám, uskutočníme Vaše predstavy.

Potrebujete jednoduchý skladový kontajner alebo kompletnú kancelársku budovu?

Pre EKOBOX to nie je žiadny problém! Pracujeme podľa noriem ISO.

Služby EKOBOX

  • Štandardné kancelárske-, šatňové-, skladové kontajnery
  • Sanitárne kontajnery
  • Kontajnery, kontajnerové budovy vyrobené podľa individuálneho plánu
  • Celoštátna sieť
  • Doprava a montovanie na území celej republiky